seminariaКиївська Трьохсвятительська семінарія була заснована зовсім недавно. Ця подія відбулася 3 червня 2010 р. Б., декрет про заснування і відкриття був підписаний блаженнішим Любомиром Гузаром. Семінарія призначена для центральних та східних областей.

19 вересня 2010 р. Б. Глава Української Греко-Католицької Церкви блаженніший Любомир у співслужінні з єпископом-помічником Київським Йосифом Міляном, екзархами Донецько-Харківським Степаном Меньком, Одесько-Кримським Василем Івасюком, Луцьким Йосафатом Говерою та куріальним єпископом Богданом Дзюрахом урочисто освятили приміщення Київської Трьохсвятительської семінарії у Княжичах, тим самим офіційно благословили початок навчання і формації у її стінах перших 10 семінаристів.

У червні 2011 р. Б. ректоратом Київської семінарії  о. Петром Жуком та о. Андрієм Чорненком було запрошено на співпрацю сестер мироносиць. Згідно рішення Генеральної управи Згромадження сестер мироносиць від 21-22. 06. 2011 р. Б. читаємо – « позитивно відповісти на прохання отця-ректора семінарії у м. Києві щодо праці наших сестер на кухні». Для провадження семінарійної кухні було призначено 2 сестер – с. Хризантію та с. Климентію. З місяця вересня 2013 р. Б. до праці приєдналася с. Назарія.